Akademia bezpiecznej jazdy ŠKODA Auto Szkoła
ŠKODA Auto Szkoła

KURS BEZPIECZNEJ JAZDY W ŠKODA AUTO SZKOŁA

Najdłużej działająca szkoła bezpiecznej jazdy w Polsce.
Akademia bezpiecznej jazdy w ŠKODA Auto Szkole służy doskonaleniu techniki jazdy, eliminowaniu złych nawyków i błędów popełnianych przez kierowców oraz doskonaleniu ich umiejętności w bezpiecznym prowadzeniu samochodu. Wszystko to służy bezpieczeństwu – zmniejszeniu liczby wypadków z udziałem zarówno kierowców, jak i pieszych.
W ramach działania akademii bezpiecznej jazdy w ŠKODA Auto Szkole umożliwiamy poznanie najlepszych praktyk motoryzacyjnych, które zebraliśmy z 10 krajów Europy, aby podzielić się nimi z polskimi kierowcami. Na naszym kursie uczymy, jak bezpiecznie poruszać się po drogach i wykonywać newralgiczne manewry oraz do czego służą wszelkie systemy bezpieczeństwa w naszych autach.
Filmik pokazujący możliwości ośrodka doskonalenia techniki jazdy ŠKODA Autodrom

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy ŠKODA Autodrom

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych ośrodków bezpiecznej jazdy w Polsce!
W ośrodku doskonalenia techniki jazdy ŠKODA Autodrom Poznań dajemy kierowcom możliwość doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach – na placu manewrowym, na 6-metrowym wzniesieniu o nachyleniu 10% z matą poślizgową, na kręgu z przeszkodą wodną, a także na nowoczesnym „szarpaku”.
Pod okiem naszych utytułowanych instruktorów techniki jazdy kierowcy mogą trenować prawidłowe hamowanie, omijanie przeszkody, szybkie pokonywanie serii zakrętów czy też wychodzenie z niekontrolowanego poślizgu nadsterownego. Na ŠKODA Autodrom Poznań oferujemy niemal nieograniczone możliwości sprawdzania i podnoszenia własnych umiejętności z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.