2019-12-20

Osobiści trenerzy Edyty Górniak

Edyta Górniak pokonuje swoje pierwsze kilometry za kółkiem w programie MY WAY pod okiem trenerów ŠKODA AUTO SAFETY. Dzięki nim z programu „wyjedzie” jako kierowca znający nie tylko odpowiednie zachowania na drodze, ale także świadomie korzystający z najnowszych technologii w samochodzie.

Trenerzy ŠKODA AUTO SAFETY posiadają certyfikaty międzynarodowych ośrodków bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą dzielić się swoim szerokim doświadczeniem z Edytą Górniak, która wiele lat spędziła również za Oceanem poznając kulturę jazdy w tamtych warunkach.

Uczą oni Edytę Górniak, jak należy zachowywać się podczas prowadzenia auta niezależnie od sytuacji na drodze, a także od swojego charakteru. Uświadamiają ją, że każdy kierowca siadając za kółko nie może panikować i działać pod wpływem emocji, za musi być racjonalny i jednocześnie mieć wyuczone odruchy - nawet w ekstremalnych warunkach.

Ich wyzwanie polega nie tylko na przekazaniu swojej wiedzy gwieździe programu, ale także na zaprezentowaniu wszystkich zaawansowanych systemów i technologii ŠKODY milionom telewidzów – zarówno w teorii, jak i praktyce. 

W ten sposób trenerzy ŠKODA AUTO SAFETY już od 15 lat przeszkolili ponad 200 tysięcy kursantów. Na co dzień można ich spotkać w ŠKODA AUTO SZKOLE w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 425.